O nas

Pola

Swoją przygodę z manicure i pedicure rozpoczęłam wiele lat temu . Tajniki zawodu poznałam poprzez szereg szkoleń i ukończeniu kursów stylizacji paznokci I, II i III stopnia oraz pracując w salonach kosmetycznych.

Uwielbiam swoją pracę bo robię to co lubię . Zawsze pomogę w doborze koloru, doradzę jakie specjalistyczne zabiegi wspomogą skórę dłoni i stóp, polecę pielęgnację domową. Swoją pracę wykonuje sumiennie i zdecydowanie z nutką kreatywności i nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz śledzę nowości w manicure i pedicure.

Jestem komunikatywną i otwartą osobą, mam poczucie humoru i wielką staranność w dopasowywaniu zabiegów pod kątem potrzeb klienta.

Róża

Dyplomowana kosmetyczka i manicurzystka z 12 letnim stażem zawodowym. Swoje doświadczenia zdobywałam pracując w 5 salonach kosmetycznych. Prócz dziennej szkoły kosmetycznej ukończyłam szereg szkoleń z metody manicure, pedicure, specjalistycznej pielęgnacji stóp czy perfekcyjnej depilacji.
Moim konikiem jednak są zabiegi kosmetyczne. Do każdej cery podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Przeprowadzam szeroki wywiad, dobieram odpowiednie zabiegi, udzielam porad i polecam pielęgnację domową.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz śledzę nowości w dziedzinie kosmetologii. Ukończyłam studia pedagogiczne z doradztwem zawodowym oraz zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jako osoba cechuje się dokładnością, opanowaniem, ciepłym usposobieniem, pogodą ducha oraz troskliwością.

Sekrety Piękna to salon kosmetyczny mieszczący się na Warszawskim Wilanowie. Miejsce, które powstało z pasji i chęci dbania o innych.

Dane kontaktowe

Adres

ul. Sarmacka 10
(wejście od ulicy Oś Królewska)
02-972 Warszawa

Telefon

+48 576 093 593

Email

salon@sekretypiekna.waw.pl

}

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09:00-21:00
sobota 09:00-15:00